Aviator online za darmo

Aviator to najfajniejsza gra, w którą można teraz zagrać. Choć często klasyfikowana i zaliczana do slotów online w większości placówek hazardowych, ta gra bardzo odbiega od standardowych automatów. Celem gry aviator jest zachowanie nowego i wypłacenie gotówki zanim samolot odleci.

Tylko po to, aby umieścić to w perspektywie, ta gra oferuje takie fajne funkcje, jak interakcja graczy poprzez czat na żywo, statystyki na żywo i zupełnie nową rozgrywkę osadzoną w elementach rywalizacji. Gra jest napędzana przez Spribe, jednego z najszybciej rozwijających się twórców oprogramowania w branży hazardu online. W tej recenzji przyjrzymy się bliżej grze Aviator, a także temu, jak grać.

Przegląd gry Aviator i jak zacząć grać 

Większość kasyn online, które oferują grę Aviator, takich jak Hollywoodbets, LottoStar i Betway, klasyfikuje ją jako slot online. Różni się ona jednak od standardowych automatów, ponieważ nie posiada bębnów, symboli ani linii wypłat. Gra jest raczej zbudowana na mechanice zderzenia krzywych. Akcja gry rozgrywa się w środowisku, które możemy porównać do lotniska.

Gra rozpoczyna się od samolotu, który ma wystartować. Kiedy samolot startuje, leci w górę z rosnącym współczynnikiem, który zaczyna się od 1x. Im wyżej samolot leci, tym bardziej wzrasta współczynnik. Współczynnik ten może wzrosnąć do nieskończoności, co oznacza, że potencjał wygranej w grze Aviator jest po prostu ogromny, ponieważ maksymalna wygrana jest ograniczona do 2 milionów w zależności od używanej strony zakładów!

Kiedy grasz w grę, pierwszą rzeczą, którą gracze muszą zrobić jest postawienie zakładu. Porozmawiamy o opcjach zakładów obsługiwanych nieco później. Po postawieniu zakładu, następnym krokiem jest wypłacenie pieniędzy zanim samolot odleci. W tym tkwi całe wyzwanie gry – wiedza o właściwym momencie na wypłatę gotówki jest różnicą między wygraną a przegraną, jak również różnicą między wygraną dużą a małą. Gracze muszą opanować sztukę wypłacania pieniędzy dokładnie w tym idealnym momencie, kiedy współczynnik jest najwyższy, ale zanim samolot odleci.

Kiedy gracze to opanują, wtedy gra w Aviator stanie się lukratywną przygodą! Całe założenie gry Aviator opiera się na tym prostym dylemacie – wypłacić pieniądze za wcześnie i przegapić ogromne nagrody, czy też długo czekać na potencjalnie ogromne nagrody, ryzykując jednocześnie utratę wszystkiego.

Przycisk Cash Out to ogromny przycisk znajdujący się tuż pod obszarem siatki do gry. Przycisk Cash Out został celowo zaprojektowany jako duży przycisk, aby zapewnić, że gracze będą mogli wygodnie uderzyć w niego, gdy zauważą współczynnik, który chcą wygrać. Przegrane w tej grze są ponoszone, gdy gracz trzyma się zbyt długo, aż samolot odleci.

Gdzie można zagrać w grę Aviator

Gra Aviator jest dostępna dla mieszkańców RPA na Hollywoodbets, Sportingbet i Lottostar. W momencie publikacji, żadna inna legalna strona z zakładami w RPA nie oferuje tej gry.

Tryb demonstracyjny Aviator

Ci, którzy chcą spróbować gry Aviator bez ryzykowania prawdziwych pieniędzy, mogą zagrać w demo Aviator na stronie Spribe. Nie potrzebujesz konta, aby uzyskać dostęp do darmowej gry Aviator na Spribe.

Opcje zakładów w Aviator 

Aviator to gra, która jest dostosowana do wszystkich typów graczy. Niezależnie od tego, czy ktoś uważa się za low roller, mid-range player czy high roller, Aviator odpowiada potrzebom każdego. Wynika to z faktu, że gra ta obsługuje szeroki zakres opcji zakładów.

Gracze o niskich obrotach mają swobodę stawiania zakładów już od R1! High rollers mogą jednak pójść na całość i postawić maksymalny zakład na R5,000. Pomiędzy opcjami min i max bet znajdują się elastyczne opcje zakładów, które odpowiadają potrzebom graczy ze średniej półki.    

Cechy gry Aviator 

Zakłady na żywo: Podczas gry w Aviator, gracz może sprawdzić zakłady, które zostały postawione przez innych graczy. Informacja ta jest wyświetlana na pasku po lewej stronie obszaru siatki gry. Oprócz wyświetlania postawionych zakładów, gracze zobaczą również współczynniki i wygrane wszystkich tych, którzy wygrali.

Statystyki na żywo: W każdej chwili podczas gry, gracz może sprawdzić statystyki graczy prowadzących w tabeli liderów wraz z ich największymi wygranymi i mnożnikami zdobytymi w ciągu dnia, miesiąca lub roku.

Czat w grze: Po prawej stronie siatki do gry znajduje się narzędzie czatu. To narzędzie jest przydatne dla wszystkich graczy, którzy chcą się zaprzyjaźnić podczas sesji gry. Narzędzie to jest również ważne, ponieważ pomaga wzmocnić element immersji w grze Aviator, ponieważ gracze są w stanie swobodnie współdziałać ze sobą. Można wymieniać się żartami używając emojis i GIF-ów!

Turnieje Aviarace: Często organizowane są turnieje dla graczy Aviatora. Gracze mogą dołączyć do turniejów, konkurować z innymi graczami, a ci, którzy się sprawdzą, otrzymują nagrody pieniężne, darmowe zakłady i inne specjalne nagrody.

Nasze przemyślenia na temat gry Aviator

Po prostu Aviator jest jedną z najfajniejszych gier, w które można teraz zagrać. Mówiąc o immersji gry, kreatywności doświadczenia gry, elementu społecznego, jak również elementu rywalizacji, Aviator po prostu ma to wszystko. Gra, choć stosunkowo nowa, posiada proste zasady rozgrywki i instrukcje, co czyni ją atrakcyjną dla wszystkich początkujących graczy. W dodatku gra Aviator posiada 97% RTP, co oznacza, że jest jedną z najbardziej lukratywnych gier online.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

12 + sixteen =