Black horse automat – hazard dla polskich graczy

Black Horse to slot wideo opracowany przez zespół Wazdan, z 3 bębnami i 5 liniami wypłat. Poza nagradzającymi funkcjami bonusowymi gry, interfejs i grafika pozostawiają wiele do życzenia. Aby zrozumieć funkcje dostępne w grze, zapoznaj się z informacjami zawartymi w tym artykule.

Jak sama nazwa wskazuje, gra ma tematykę konną. Jego interfejs doskonale pasuje do motywu Dzikiego Zachodu, któremu towarzyszy zachód słońca. Słynny projektant gier online, Wazdan, zainspirował się wyścigami konnymi, aby stworzyć tę grę. W grze występują takie symbole, jak czarny koń, podkowa, monety, kaktusy oraz klasyczne ikony owoców i pasków.

W grze online Black Horse ikonami, na które należy uważać, są symbole czarnego konia i podkowy. Dzieje się tak dlatego, że mogą one uruchomić darmowe spiny, dając Ci więcej szans na wygranie większej ilości pieniędzy. Aby rozpocząć przygodę na Dzikim Zachodzie, należy najpierw ustawić stawkę. Podczas gry gracze muszą zbierać monety w kształcie koni rozrzucone na bębnach 3. Po zebraniu 9 monet możesz skorzystać z 15 darmowych obrotów. 3 ikony podkowy aktywują bonus podkowy. Podczas kolejnych 30 darmowych obrotów gracze mogą zdobyć liczne nagrody.

Osoby, które chcą otrzymać 45 darmowych obrotów, muszą dostrzec czarnego konia odjeżdżającego w stronę zachodzącego słońca. Bonus Scatter jest replikowany przez ikonę podkowy, która może zostać uruchomiona przez trzy symbole na linii wypłat. Należy pamiętać, że wszystkie nagrody podczas darmowych obrotów są powiązane z mnożnikiem x3.

Dla tych, którzy preferują gry z progresywnym jackpotem, slot Black Horse jest prawdziwą gratką. Jeśli chcesz spróbować nowych doświadczeń na Dzikim Zachodzie i obudzić w sobie kowbojskie zapędy, zacznij grać w tę grę. Ponadto twórcy gry wprowadzili znaczące ulepszenia, aby wzbogacić wrażenia użytkownika o najnowocześniejsze funkcje i nagradzające bonusy. 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

eleven + one =