Gemmed slot – nasza szczera recenzja

W miesiącu wrześniu 2019 roku deweloper Betsoft nie próżnuje, wypuszczając na rynek wybór gier, w tym tytuł Gemmed. Slot ten ma w zanadrzu wiele niespodzianek dla graczy, w tym różnorodne, bardzo lukratywne diamenty oraz nieskończoną liczbę linii wypłat.

Gemmed slot

Jak sama nazwa wskazuje, Gemmed jest odzwierciedleniem znanego tematu branżowego, który skupia się na obecności kamieni szlachetnych. Dzięki naturze i żywiołom, slot przenosi nas w unikalny świat bujnej zieleni jak okiem sięgnąć.

W tle użytkownik znajduje ogromne drzewo wszczepione u podnóża wzgórza. Jeśli chodzi o konfigurację gry, składa się ona z 9 bębnów, 9 rzędów i co najmniej 40 503 możliwości odebrania wygranych. Jak widać, jest to system „Megaways”, który oferuje dość szczególny tryb pracy. Zasada polega na tym, że pojawiają się symbole, które są ze sobą powiązane lub są umieszczone po przekątnej. Nie ma też trybu lawinowego.

W sumie w grze znajduje się 16 różnych ikon, w tym Scatter przedstawiony w postaci bloku trzech kamieni szlachetnych w kolorach niebieskim, żółtym i czerwonym.

Na liście znajduje się również symbol jokera reprezentowany przez klejnot w kolorach tęczy, 3 silne symbole rozpoznawane przez słońce, płatek śniegu i deszcz oraz 5 średnich symboli z pięcioma kamieniami zawierającymi kwiat, księżyc, grzyb i liść. Klasyczne karty do gry w pokera są dodawane do wyboru. Każdy symbol można przekształcić w mega bloki o wymiarach 2×2 i 3×3. Po stronie funkcji, darmowe obroty zostaną uruchomione po zdobyciu 5 symboli scatter.

Gracz będzie miał możliwość skorzystania z 15, 20, 25, 30, 40 i 50 darmowych obrotów w zależności od liczby scatterów podczas całej sesji.

Ogólnie rzecz biorąc, Gemmed slot firmy Betsoft oferuje raczej zwykłe opcje, z wyjątkiem liczby linii wygrywających. W tym projekcie dostawca postanowił zachować prostotę, zarówno jeśli chodzi o sposób działania, jak i istniejące ustawienia. Gra jest przeznaczona dla każdego gracza, a zakres stawek zaczyna się od 0,10 centa za obrót. Wskaźnik wypłat wynosi 96,43%, co jest więcej niż wystarczające, aby inwestycja była opłacalna.