Legacy of Dead slot online 2022

Slot Legacy of Dead jest autorstwa Play ‘n GO i posiada 5 bębnów i 10 linii wypłat. Dostępna do gry od 10p za spin na wszystkich urządzeniach, ta podróż do starożytnego Egiptu jest bardzo zmienna. Wszystko kręci się wokół funkcji Free Spins, w której możesz zagrać z 9 specjalnymi rozszerzającymi się symbolami. RTP wynosi 96,58%, co jest wysoką wartością, a maksymalna wygrana za spin wynosi 5,000 x stawka. Dowiedz się więcej w naszej recenzji Legacy of Dead.

Szczegóły slotu Legacy of Dead i limity zakładów

Legacy of Dead slot

Slot Legacy of Dead posiada 5 bębnów, 3 rzędy i 10 linii wypłat. Możesz zdecydować się na grę z pełnymi liniami wypłat już od 1 na spin. Wygrane powstają poprzez wylądowanie 2, 3, 4 lub 5 pasujących symboli na każdej z 10 linii.

Aby uzyskać wygraną, musisz mieć 3 lub więcej symboli. Wszystkie wygrywające kombinacje muszą zaczynać się od pierwszego bębna, aby były ważne. Na przykład, aby otrzymać 10-krotność stawki, musisz umieścić symbol Tutenchamona na bębnach 1, 2 i 3.

Z wartością monet od 1p do 2 funtów za obrót, możesz również wybrać pomiędzy 1 a 5 monetami. Zakładając, że grasz na 10 liniach wypłat, możesz obrócić od 10p do 100£ za spin. Podobnie jak w przypadku innych slotów Play ‘n GO, możesz zdecydować się na Auto Play – do wyboru jest od 20 do 100 spinów. Możesz również zatrzymać Auto Play, gdy uruchomisz funkcję, przegrasz/wygrasz określoną kwotę lub gdy zostanie osiągnięta pojedyncza wygrana.

Bardzo zmienne i sklasyfikowane przez dewelopera Play ‘n GO jako 10/10 na froncie wariancji, maksymalna wygrana na obrót jest 5,000 x całkowita stawka. Można ją zdobyć, wypełniając bębny dzikimi zwierzętami lub wysokowartościowym symbolem Mumii.

  • Legacy of Dead RTP – 96.58%
  • RTP: 96.58%

RTP w Legacy of Dead wynosi 96.58%. Jest to domyślny RTP, ale w niektórych przypadkach może wynosić nawet 84,55%. Upewnij się jednak, że sprawdzasz kasyna, w których grasz. Jeśli chodzi o RTP, to jest ono wysokie i korzystne w porównaniu z poprzednikiem slotu, Book of Dead:

Temat – intensywne odczucia

Slot Legacy of Dead ma motyw starożytnego Egiptu i jest osadzony w starożytnej komorze grobowej. W nawiązaniu do Book of Dead, historia jest taka, że księga jest otwarta i duch króla uciekł. Musisz wykorzystać jego starożytną moc, aby odkryć nieopisane bogactwa. Jeśli chcesz przeczytać o tych starożytnych władcach, sprawdź artykuł National Geographic o faraonach.

Z oszałamiającą grafiką i animacjami w wysokiej rozdzielczości, gra oparta jest na starożytnym egipskim królu, którego pragnienie bogactwa nie mogło zostać powstrzymane przez śmierć. Z mroczną i złowrogą atmosferą, gra ma poruszającą ścieżkę dźwiękową, która dodaje intensywności.

Symbole na bębnach obejmują niskie wartości A, K, Q, J i 10 królewskich. Zobaczysz także Horusa, Tutenchamona, Anubisa i samego króla (pojawiającego się jako mumia). Król jest najbardziej opłacalnym symbolem, który płaci 1, 10, 100 lub 500 x stawka za 2, 3, 4 lub 5 na linii wypłat.

Znajdziesz tu również symbol ołtarza, który jest symbolem wild i scatter. Podobnie jak król, 2, 3, 4 lub 5 symboli na linii wygrywają 1, 10, 100 lub 500 x stawka. Zastąpi on również wszystkie symbole, ponieważ jest również symbolem rozproszonym. Oto, ile płacą poszczególne symbole:

Legacy of Dead App

Legacy of Dead zostało stworzone przez dewelopera Play ‘n GO przy użyciu technologii HTML5. Oznacza to, że jest ona grywalna na urządzeniach stacjonarnych, mobilnych i tabletach. Ponieważ gra ma 5 bębnów i 3 rzędy, jest idealna do gry na urządzeniach typu smartphone. Jest kompatybilna z urządzeniami z systemem iOS, Android i/lub Windows.

Legacy of Dead Bonus Features

Podobnie jak jej poprzedniczka, Book of Dead, gra Legacy of Dead posiada 1 funkcję bonusową. Otrzymasz darmowe spiny z dużą ilością symboli rozszerzających się, miejmy nadzieję.

Funkcja darmowych obrotów

Główną atrakcją w Legacy of Dead są darmowe obroty, które zostaną uruchomione, gdy na bębnach pojawią się 3 lub więcej symboli wild/scatters. 3, 4 lub 5 daje 2, 20 lub 200 x całkowita stawka, jak również 10 darmowych spinów.

Specjalny rozszerzający się symbol jest wybierany losowo. Gdy symbol ten się pojawi, zajmie cały bęben, co zwiększa Twoje szanse na większą wygraną. Na przykład: jeśli podczas darmowych obrotów pojawi się 5 specjalnych symboli rozszerzających, wszystkie one rozszerzą się i wypełnią wszystkie 5 bębnów tym samym symbolem. Jeśli trafisz symbol o wysokiej wartości, wygrane mogą być spektakularne.

Zdobycie 3 dzikich scatterów na bębnach spowoduje ponowne uruchomienie funkcji Free Spins. Oprócz 10 dodatkowych darmowych obrotów, będziesz mógł skorzystać z innego specjalnego symbolu rozszerzającego. W rzeczywistości, można uruchomić ponownie wiele razy, co daje wiele dodatkowych darmowych obrotów, jak również do 9 specjalnych symboli rozszerzających. Możesz otrzymać nieograniczoną liczbę darmowych obrotów, jeśli symbole scatterów będą nadal korzystnie lądować.

Retriggery ułatwiają, w teorii, wypełnienie bębnów jednym konkretnym symbolem. W Book of Dead występuje tylko jeden specjalny symbol rozszerzający. Oto, ile wygrałbyś za jeden darmowy obrót, gdybyś miał wszystkie 5 bębnów z tym samym symbolem:

Symbol(i)Max Win
Q, J or 1080 x stake
K or A120 x stake
Horus czy Tutankhamen600 x stake
Anubis1,600 x stake
King5,000 x stake

Podsumowanie recenzji Legacy of Dead – Book of Dead z wyższym RTP + więcej symboli rozszerzających.

Jeśli myślałeś, że Book of Dead było dobre, to slot Legacy of Dead jest jeszcze lepszy. Graficznie ma on mroczny klimat, który pasuje do ekstremalnej wariancji. Kluczem do wielkich wygranych są darmowe spiny.

Jeśli na bębnach znajdą się wysokowartościowe symbole King lub wild/scatters, wygrasz 5.000 x stawka (500 x stawka x 10 linii). Szanse na dużą wygraną drastycznie wzrastają w funkcji Free Spins dzięki możliwości gry z 9 specjalnymi rozszerzającymi się symbolami. Przy odpowiedniej liczbie ponownych uruchomień, w każdym darmowym obrocie na ekranie może pojawić się inny symbol.

Bardzo zmienny, jest maksymalny limit wygranej 25,000 razy stawka w funkcji Free Spins jako całości, co jest całkiem dobre. Szanse na wygraną są jednak 1 na ponad 3,75 miliona obrotów.

Legacy of Dead jest bardzo podobne do kultowego Book of Dead, ale z możliwością 8 dodatkowych specjalnych symboli rozszerzających. Oznacza to, że nie musisz polegać tylko na 1 specjalnym symbolu rozszerzającym, aby zapewnić sobie duże wygrane w funkcji darmowych obrotów.