Magic Target – nasza recenzja gry

Jak grać na automacie Magic Target?

Klasyczne automaty do gry wciąż wypełniają listy kasyn online. W Wazdanie dostawca ma dużą i różnorodną kolekcję. Dziś deweloper chce przedstawić graczom jedną z takich gier. Noszący nazwę Magic Target, automat ten posiada pojedynczy slot z 5 bębnami i 3 rzędami. Gra jest odpowiednia dla wszystkich typów profili. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze światem hazardu, gra oferuje smakowite sesje. Stawki zaczynają się od 0,01 € i mogą wynosić nawet 100 €.

Początkowo gra opiera się na wizerunku cyrku. Wynika to z tła obrazu, które jest obramowane kocem, często spotykanym w cyrku.

Wizerunki armat i symbol bomby wydają się wskazywać na ten rodzaj atrakcji. Jednak patrząc na symbol i grafikę, można zauważyć, że przyjmuje on prostą strukturę klasyczną. Obrazki w tej grze są również standardowej jakości.

Symbole w grze dają niezwykłe korzyści. Obrazek błazna zapewnia najwyższe wygrane w grze. Symbol korony również zapewnia wyjątkową wygraną, do maksymalnej wysokości 4 500 monet. Symbol dzwonka i liczby 7 daje wygraną w wysokości 2 250 monet. W grze znajdują się również ikony owoców. W tym slocie znajdziesz 5 różnych symboli owoców. Przyznają one najniższe wygrane w grze.

Bardzo prosty wygląd gry kryje w sobie prawdziwy potencjał tego slotu. Rzeczywiście, slot ma różne funkcje. Błazen będzie odgrywał rolę dzika. Ten symbol może zamienić się w dowolny symbol na bębnach, z wyjątkiem symboli bonusowych. Ikony scatter uruchamiają darmowe obroty. Po uruchomieniu tej funkcji otrzymasz 10 darmowych obrotów za darmo. Mnożniki wygranych pojawią się podczas darmowych obrotów. Gdy ta premia pojawi się na bębnach, gracze otrzymają podwójną wygraną.

Slot Magic Target obiecuje niesamowite wygrane dla fanów. W tej edycji dostępna jest także funkcja Gamble, dzięki której możesz jeszcze bardziej zwiększyć swoje wygrane. Za podwójną stawkę lub za nic, można zachować ogromne zyski. Automat jest dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych, tabletach i komputerach.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

3 × five =