Mega joker automat – ekscytujący slot dla polskich graczy

Najlepsze kasyna do gry w Mega joker slot


Bonus do 400 PLN

🎰 + 150 FS

🕘 Wypłaty: do 24 h

🎲 467 gier

⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0

Ocena użytkownika:

99/100

🤑 ZYSKAJ BONUS 🤑

Bonus do 1500 PLN

🎰 + 150 FS

🕘 Wypłaty: do 24 h

🎲 392 gier

⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0

Ocena użytkownika:

99/100

🤑 ZYSKAJ BONUS 🤑

Bonus do 2800 PLN

🎰 + 350 FS

🕘 Wypłaty: do 24 h

🎲 638 gier

⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0

Ocena użytkownika:

99/100

🤑 ZYSKAJ BONUS 🤑

Mega Joker to nazwa wersji jednorękiego bandyty wydanej przez wydawcę Net Entertainment. Ten automat do gry przenosi nas do najsłynniejszych salonów gier na świecie, dzięki swojemu bardzo ładnemu wyglądowi i dźwiękowej atmosferze, którą oferuje swoim graczom.

Rzeczywiście, widzimy świetlisty krajobraz, który sprawia wrażenie, że stoimy przed prawdziwym jednorękim bandytą. Po obejrzeniu gry zobaczysz jasne efekty świetlne i ścieżki dźwiękowe, które zabiorą Cię w podróż do amerykańskich kasyn.

Aby zabawa była jeszcze przyjemniejsza i bardziej zabawna, slot jest dostępny dla wszystkich typów profili graczy. Dla początkujących graczy, Mega Joker jest idealnym sposobem na rozpoczęcie gry na automatach i odkrycie zabawnych funkcji, dzięki którym można wygrać zakład. Dla tych, którzy są wystarczająco doświadczeni, jest to najlepsza okazja do zgarnięcia dużego jackpota, ponieważ Mega Joker posiada Progresywny Jackpot o wartości do 400€.

Cechy gry

Gra Mega Joker ma 3 bębny i 15 linii wygrywających. Na początku każdego zakładu gracz będzie miał możliwość ustalenia wartości zakładu. Żetony mają głównie wartość od 10 do 20 centów. Gracz ma możliwość postawienia jednego żetonu na każdą z aktywnych linii wypłat. Maksymalna akceptowana kwota zakładu wynosi 2 €. Może się to wydawać niewiele, ale może prowadzić do niezwykłych, a przede wszystkim powtarzalnych zwycięstw.

Projektanci z Net Entertainment wprowadzili do tej wersji slotu kilka niezwykłych innowacji. Gra jest wyposażona w mnożniki wygranych, które pozwalają zwiększyć wygrane, a także w bonusy do gry, dzięki którym można zgarnąć więcej pieniędzy. Bonus do gry jest oferowany w postaci dodatkowego bębna. Po ich aktywacji uruchamiana jest spirala wygranych. Aktywacja tego bębna przyniesie większe wygrane. Jest to bardzo interesująca opcja gry, dzięki której Twoje kieszenie będą wypełnione pieniędzmi podczas obstawiania zakładów w kasynach Net Entertainment Production. 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

2 + fourteen =