Money Train 2 – darmowy automat do gry

Uruchomiona 02 września 2020 roku darmowa gra kasynowa Money Train 2 od Relax Gaming jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej gry Money Train. W programie: jeszcze więcej emocji, napięcia i bonusów! Wsiądź do najszybszego pociągu w historii i zapnij pasy!

Pociąg z pieniędzmi 2: pociąg pełen pieniędzy i zakurzona pustynia

Automat do gry Money Train 2 firmy Relax Gaming osadzony jest w dystopijnym świecie. Na pokładzie pociągu wypełnionego tobołkami z pieniędzmi, jadącego przez pustynię, zmierzasz do upragnionego jackpota.

Aby to zrobić, musisz wykorzystać 5 bębnów, 4 rzędy oraz 40 linii wygrywających i spróbować stworzyć kombinacje przynajmniej

trzech pasujących do siebie symboli. Minimalny zakład w grze Money Train 2 wynosi zaledwie 0,20 €, a maksymalny 20 € na jeden obrót.

Zwróć uwagę na dziki symbol slotu

Mimo że slot Money Train 2 posiada wiele bonusów, należy uważać na symbol Jokera, którym jest czaszka z wychodzącą z niej rurą wydechową. Ten symbol rzeczywiście może znacznie zwiększyć Twoje potencjalne wygrane!

Jest też Scatter i bonus z losowym mnożnikiem. Razem pozwalają one na uruchomienie poziomu darmowych obrotów o nazwie „Srebrny koszyk”. Sprawia to, że od razu chce się wsiąść na pokład tego słynnego wózka, prawda?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

20 + 18 =