Sizzling Hot Deluxe – wygraj pieniądze w automacie

Teraz, gdy znasz już dostawcę gier Novomatic’s Green Tube, możesz zgadywać, jaki jest typ automatu. Dla tych, którzy jeszcze nie znają Green Tube, tytuły tej firmy są najbardziej znane z prostoty i stylu retro. W rzeczywistości klasyczne gry tej firmy są nadużywane w branży zakładów online. To właśnie w tym kontekście stworzył Sizzling Hot Deluxe. Ta mieszanka nowoczesności i archaizmu jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Aby zapoznać się z tą edycją, Sizzling Hot Deluxe jest dostępna w trybie demonstracyjnym.

Ten owocowy slot ma 5 bębnów i 5 linii płatnych. Co więcej, ta opcja rozrywki charakteryzuje się wysokiej jakości grafiką oraz płynnym i intuicyjnym interfejsem. Animacje w Sizzling Hot Deluxe są również bardzo satysfakcjonujące. Za każdym razem, gdy uzyskasz zwycięską kombinację, owoc staje w płomieniach. Jeśli chodzi o symbole, w grze występują symbole owoców (wiśnie, cytryna, kiść winogron i arbuz), jak w każdym dobrym klasyku. Nie zapomnij o szczęśliwej liczbie 7 i złotej gwieździe.

Cechy produktu Sizzling Hot Deluxe

Jako tradycyjna gra, Sizzling Hot Deluxe nie oferuje żadnych gier bonusowych ani darmowych obrotów. Możesz jednak zdobyć wspaniałe nagrody, jeśli dopasujesz kilka identycznych ikon owoców na aktywnej linii wypłat. Jeśli uda Ci się dopasować 3 lub więcej identycznych ikon owoców w jednej linii, zostaniesz nagrodzony z nawiązką.

Aby wygrać więcej pieniędzy, musisz zdobyć liczbę 7 i gwiazdę. Najbardziej dochodową ikoną jest liczba 7. Gwiazda odgrywa stosunkowo ważną rolę. Mimo że jest to symbol rozproszenia, nie będzie pełnił swojej zwykłej funkcji. Niemniej jednak ta gwiazda może zaoferować cenę do 5000 €.

Możesz jednak dziesięciokrotnie zwiększyć swoje wygrane, obstawiając opcję Graj. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać kolor karty przedstawionej zakrytą stroną do dołu. Jeśli masz szczęście, Twoje wygrane zostaną podwojone lub poczwórne. Jeśli dasz się skusić, maksymalny zakład wynosi 20 monet na linię. Można więc postawić 100 monet na jeden obrót. Miłej gry!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

18 + 6 =