Starburst Slot – nasza uczciwa recenzja na automacie

Motywem przewodnim automatu Starburst są gwiazdy i klejnoty. W tym minimalistycznym slocie można wygrać na dwa sposoby: poprzez dopasowanie kombinacji lub symbole Wilds. Recenzja gry zaprojektowanej przez wydawcę NetEnt.

Jest to łatwy w użyciu slot wideo. Interfejs gry jest bardzo minimalistyczny i ma świetne właściwości graficzne. Po wejściu na slot Starburst, oprogramowanie od razu pokazuje nam sposoby na wygraną w tej grze. Gdy wejdziemy na ekran automatu, odkryjemy automat z 5 bębnami ozdobionymi głównie kamieniami szlachetnymi. Do klejnotów tych należą szafir, beryl, szmaragd, bursztyn i ametyst. Symbole w grze Starburst są uzupełnione symbolem BAR i liczbą 7.

Zakłady i wygrane w grze

Starburst to slot z 10 liniami wypłat i 5 bębnami. Na każdej linii wypłat gracz może wybrać od 1 do 10 monet. Wartość każdej monety wynosi od 0,01 € do 0,20 €. Maksymalny zakład w grze wynosi 100 monet. Jeśli każda moneta jest warta 0,20 €, najwyższy zakład wynosi 20 €.

Aby wygrać w grze Starburst, należy znaleźć co najmniej trzy takie same symbole. Innym sposobem na wygraną w tej grze jest połączenie jednego lub więcej jokerów z danym symbolem. Gracze mogą wygrać ponad 50 000 monet podczas jednego obrotu. Jackpot w grze Starburst wynosi 10 000 euro.

Cechy gry

W grze Starburst występują dwa rodzaje funkcji: Autoplay i Wild.

Autoplay to funkcja, która pozwala każdemu graczowi na automatyczne uruchomienie kilku kolejnych gier. Naciskając przycisk opcji, można wybrać liczbę rund automatycznych. Może to być 10, 25, 50 lub więcej.

Symbol jokera Starburst Wild to gwiazda, która zastępuje dowolny symbol. Ikona ta pojawia się tylko na bębnach 2, 3 i 4. Gdy pojawi się na bębnach, uruchamia ponowne zakręcenie. Re-spin to dodatkowy obrót, który gracz otrzymuje za darmo. Maksymalna liczba re-spinów wynosi 3.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.